Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: worth it Comfortable to wear: comfortable Easy to wear: it’s so easy
Màu sắc: Hồng
Price: 185.800₫
Original Price: 216.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 126 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2407295411646968 |
Author: l***a
Date:
Review: Value for money: worth it Comfortable to wear: comfortable Easy to wear: it’s so easy
Màu sắc: Hồng
Author: S***e
Date:
Review: Very real I loved it
Màu sắc: Hồng
Author: a***s
Date:
Review: Love it’s perfect !!!!
Màu sắc: Hồng
Author: s***y
Date:
Review: great quality and awesome price
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm